Voordeelset | inpakzakjes kerst | 40 stuks
OverzichtWil je meerdere kerstcadeaus inpakken zonder voor ieder cadeau een apart zakje uit te zoeken? Met deze voordeelset heb je meteen een flinke voorraad verschillende kerst-inpakzakjes in huis.
De set bevat 40 inpakzakjes in verschillende formaten, aangevuld met 2 tijdschriftzakken voor wat grotere of platte cadeaus. Zo heb je voor veel verschillende cadeaus een passende verpakking bij de hand.
Je hoeft alleen nog je cadeau in het zakje te doen en het af te maken met een kerststicker, cadeaukaartje of stukje lint. Makkelijk én gezellig onder de kerstboom.
Wat zit er in de voordeelset?
- 6 x inpakzakje maat S
- 18 x inpakzakje maat M
- 10 x inpakzakje maat L
- 4 x inpakzakje maat XL
- 2 x tijdschriftzak
In totaal: 40 zakken.
Waarom een voordeelset?
- Meteen een flinke voorraad kerst-inpakzakjes in huis
- Verschillende formaten voor kleine en grotere cadeaus
- Handig als je meerdere kerstcadeaus moet inpakken
- Geen gedoe met cadeaupapier, vouwen en plakband
- Leuk te combineren met kerststickers, cadeaukaartjes en lint
Voor veel cadeaus, in één keer geregeld
Of je nu cadeautjes inpakt voor familie, vrienden, collega's of gewoon alvast een voorraadje voor onder de kerstboom wilt hebben: met deze set kun je lekker vooruit.
De verschillende formaten maken de set extra handig. Kleine cadeautjes passen in maat S, terwijl je voor grotere cadeaus kunt kiezen voor maat L, XL of een tijdschriftzak.
Een flinke voorraad kerstzakjes, zodat het inpakken zelf vooral makkelijk en leuk blijft.
Verzending & Levertijd:
✔ Gratis verzending vanaf €40,-
✔ Verzending op dinsdag en zaterdag
✔ Verzendkosten vanaf €2,75
I.v.m. de afmeting worden de inpakzakjes xl licht gevouwen om te verzenden met brievenbuspost. Met een maximum van 8 zakjes.